USKG golfový kemp pro děti 2019

U.S. Kids Golf ve spolupráci s Bestalent s.r.o. uspořádal v roce 2018 na Driving Range Divoká Šárka a golfovém hřišti Prague City Golf Zbraslav golfový kemp pro děti a mládež.

Kemp byl zaměřen na osvojování si pozitivního přístupu k učení se golfových dovedností, osobní rozvoj, zvýšení sebevědomí, motivace a rozvíjení seberealizace dětí. Na základě metody pozitivního koučinku se děti v průběhu kempu připravovaly na získání Osvědčení pro hru na hřišti a HCP 54, či na snížení HCP při závěrečném golfovém turnaji.

Základní informace o golfovém kempu:

  • Zahájení vždy v 9:00 hodin na Driving Range Divoká Šárka/Zbraslav
  • Konec vždy v 17.00 - 17:30 hodin na Driving Range Divoká Šárka/Zbraslav
  • kemp bez ubytování
  • maximální počet dětí ve skupině na 1 trenéra je 5 dětí
  • kapacita golfového kempu je 15 dětí
  • poslední den kempu zajištěno 3–5 trenérů (dle počtu přihlášených dětí) a to především z důvodu lepší orientace na hřišti a zajištění maximální bezpečnosti dětí

Popis kempu:

Výuka začíná vždy v 9:00 hodin na Driving Range Divoká Šárka (www.drds.cz), kde děti absolvují 3 hodinový golfový trénink, probíhající zábavnou soutěžní formou.

Denně je od 12:00 hodin zajištěn oběd v restauraci Divoká Šárka, která je od driving range vzdálena max. 5 min.chůzí. Po obědě je pro děti připravena výuka golfových pravidel a etiky, vysvětlení a výuka anglických pojmů užívaných na hřišti a svačina. Odpoledne následuje 3 hodinový trénink krátké hry, patování a golfové soutěže.

Poslední den kempu probíhá na golfovém hřišti Zbraslav (www.praguecitygolf.cz), kde je v dopoledních hodinách trénink na místním driving range. Oběd je zajištěn v restauraci golfového klubu. V odpoledních hodinách hrají děti na hřišti, kde si mohou splnit Osvědčení pro hru na hřišti a získání HCP 54. Hráči, kteří již Osvědčení pro hru na hřišti mají, hrají golfový turnaj na snížení HCP.